sobota, 16 stycznia 2016

Dieta i ćwiczeniaPostanowiłam wziąć się za siebie i co nieco zrzucić ze swojej tkanki tłuszczowej. Ktoś może powiedzieć, że to wcale nie jest łatwe, ale jakbym w ten sposób do tego podeszła, to nic bym nie osiągnęła. W tym miejscu zrodziło się we mnie pytanie dotyczące formy ćwiczeń, które będą najbardziej skuteczne. Oczywiście najpierw każdy musi wiedzieć, co chce osiągnąć, ale to chyba najmniejszy problem. Potem należy przejść do dalszego działania. Dzisiaj istnieje wiele różnych możliwości. Aerobik, fitness, pilates, joga, zumba, siłownia, jogging i bardzo wiele innych metod. Kto chce ćwiczyć, ten będzie ćwiczył. Do tego oczywiście należy dodać jeszcze odpowiednią dietę i sukces powinien zostać osiągnięty.

5 komentarzy:

 1. Bez odpowiedniej diety efekty nie przyjdą, dlatego zapraszam do mnie na post, w którym w przystępny sposób wyjaśniam jak ułożyć dietę redukcyjną :)
  http://fitfriendspower.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego ze zdrową żywnością www.sklep-zdrowia.eu oraz do polubienia fapage'a - www.facebook.com/sklepzdrowiaeu :-)

  Mamy misję do spełnienia - zarazić miłością do zdrowej żywności jak największą ilość osób! Chętnie podejmiemy współpracę z blogiem. :-) Zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage lub emal: sklepzdrowia1@gmail.com!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog!
  Zapraszam również do mnie, ciekawa tematyka i można się sporo dowiedzieć :)
  Liczę na liczne obserwacje i odzew! :)
  >>MÓJ BLOG<<

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis! Motywujesz :)
  http://brunettefire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zaczęłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Od kiedy kupiłam sobie nową wyciskarkę ciągle piję świeże soki z warzyw - uwielbiam połączenie buraków i marchewki. Nie dość że takie ski poprawiają odporność to jeszcze pomagają w walce ze zbędnymi kilogramami. Na https://wyciskarkiwolnoobrotowe.pl/pl/p/Indukcyjna-wolnoobrotowa-wyciskarka-FE-2000I/246 można kupić Indukcyjną wolnoobrotową wyciskarkę FE 2000I w bardzo dobrej cenie. Polecam ;)

  OdpowiedzUsuń